Starostlivosť o drevené eurookná | Color Company

Starostlivosť o drevené eurookná

Drevo ako základná prírodná surovina je dobrý materiál, ktorý je vhodný na výrobu okien. Jeho prirodzené vlastnosti v kombinácií s modernými technológiami garantujú dlhú životnosť.

Ak si myslíte, že si kúpite drevené eurookná a nebudete sa musieť o ne starať a ošetrovať ich tak sa veľmi mýlite. Náter eurookien z výroby je dostatočne odolný. Aplikuje sa striekaním pri vysokom tlaku a tak je omnoho odolnejší ako náter, ktorý si aplikujete sami. Avšak vplyvom poveternostných podmienok sa môže časom náter poškodiť. Predĺženú trvanlivosť náteru zabezpečíme Olejom Natur na drevo. Olej je určený na nátery rôznych drevených povrchov ako sú okná, dvere, drevené konštrukcie, zruby, ploty, záhradný nábytok a iné výrobky z dreva.

Existuje na trhu veľa prípravkov a ochranných náterov na oživenie a udržanie náteru. Jedným z nich je Olej NATUR na drevo.

Olej je v bezfarebnom prevedení alebo v odtieni orech, mahagón, pínia a teak. Je dostupný v rôznych veľkostiach balenia: 0,5l, 2,5l a 5l.

Olej NATUR na drevo chráni povrch pred vysušením a UV žiarením a zároveň obnovuje zašlú farbu dreva a dodáva povrchu príjemnejšie dotykové vlastnosti.

Aplikuje sa jednoducho. Najskôr  treba povrch očistiť, zbaviť mastnôt a prachu. Pred použitím prípravok dobre premiešajte. Olej sa aplikuje štetcom, valčekom alebo handričkou. Po 10 – 20 minútach sa nevsiaknutý olej zotrie suchou handričkou. Pri obnove a ošetrení eurookien doporučujeme použiť handričku. Ak je potrebné, môže sa po minimálne 6 hodinách aplikovať aj druhý náter. Teplota pri aplikácií by nemala klesnúť pod 100C. Olej sa neriedi, je v stave pripravenom na použitie.

Obnova náteru závisí od lokality povrchu. Renovačný náter olejom sa odporúča aplikovať z jari alebo na jeseň. Zima nie je vhodná pre takéto nátery.


BudujemeVlastné značky

Color Company, s.r.o.

Štúrova 1504 (areál ZVS)
018 41 Dubnica nad Váhom

IČO: 36 307 262
DIČ DPH: SK2020115020

Číslo účtu: 845 37 293/7500
IBAN: SK 70 7500 0000 0000 8453 7293
SWIFT: CEKOSKBX

Zapísaná v obchodnom registri Trenčín, vložka číslo: 11404/R.

Kontakt

Vedenie spoločnosti
hestera@colorcompany.sk
kirinovic@colorcompany.sk

Zásobovanie
urbanova@colorcompany.sk

Obchodný zástupca pre východné Slovensko
kania@colorcompany.sk

Obchodný zástupca pre západné Slovensko
zavodny@colorcompany.sk

Ekonomické a fakturačné oddelenie
color@colorcompany.sk