O ochrane stien | Color Company

O ochrane stien

Omietky, múry, sadrokartón, vnútorné betónové steny – to všetko podlieha vplyvu času, vlhkosti, poveternostným podmienkam. Okrem toho sú vo svojich póroch potenciálnym domovom pre huby, plesne, riasy a lišajníky. Nielen drevo, ale i steny a múry treba chrániť pred zubom času a škodcami.

Súčasné interiérové nátery na omietky a múry vyžadujú, aby plochy, ktoré ideme vymaľovať boli najskôr spevnené a ich štruktúra zjednotená pojivom. Je tiež dôležité včas múry chrániť pred Všetky tieto požiadavky na prípravu a ochranu muriva spĺňajú naše prípravky Penetrátor, Penetrátor koncentrát a Plesnistop. Navyše je možné za ich pomoci ošetriť i už napadnuté steny.

Naše prostriedky vám spríjemnia prácu, zaručia kvalitné nátery a maľovky a postarajú sa o hygienické a zdravotne nezávadné životné podmienky.

Penetrátor a Penetrátor koncentrát sú tekuté prípravky určené na spevnenie povrchov ako sú betón, vápenné, vápenno cementové, cementové, disperzné omietky a sadrokartón. Penetrácia zabezpečí pri maľovaní zjednotenie odtieňu a a zároveň zmenší spotrebu farby pri maľovaní. V prípade plesni na stenách je nevyhnutné použiť prípravok Plesnistop. Je to vysokoúčinný prostriedok na ničenie húb, rias, plesní a lišajníkov na omietkach, náteroch, kamenných, betónových plochách a podobne. Plesnistop má likvidačný a zároveň preventívny účinok, môže sa pridať do interiérových farieb. Plesnistop pôsobí dlhodobo.


BudujemeVlastné značky

Color Company, s.r.o.

Štúrova 1504 (areál ZVS)
018 41 Dubnica nad Váhom

IČO: 36 307 262
DIČ DPH: SK2020115020

Číslo účtu: 845 37 293/7500
IBAN: SK 70 7500 0000 0000 8453 7293
SWIFT: CEKOSKBX

Zapísaná v obchodnom registri Trenčín, vložka číslo: 11404/R.

Kontakt

Vedenie spoločnosti
hestera@colorcompany.sk
kirinovic@colorcompany.sk

Zásobovanie
urbanova@colorcompany.sk

Obchodný zástupca pre východné Slovensko
kania@colorcompany.sk

Obchodný zástupca pre západné Slovensko
zavodny@colorcompany.sk

Ekonomické a fakturačné oddelenie
color@colorcompany.sk